Dzisiaj: Niedziela, 29 Marzec 2020

Zadzwoń

22 879 11 35

 

Dzwoniąc zostaną Państwo poinformowani o pełnym zakresie naszych usług i najbliższym terminie realizacji. 

Witamy na stronie firmy MIĘDZY ŚCIANAMI

Idea naszej firmy dotycząca sprzedaży mebli oparta jest na kompleksowym podejściu do klienta, zaproponowanie mu pełnego rozwiązania problemu urządzenia każdego wnętrza. Różnorodność naszej oferty oraz wysoka jakość matariałów pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona klientów. Jesteśmy gotowi służyć naszą pomocą i wiedzą w realizacji Państwa projektów. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była różnorodna i wszechstronna oraz uwzględniała najnowsze trendy w dziedzinie meblarstwa. Naszym celem jest aranżacja i kompleksowe wyposażenie wnętrza. Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi, prezentowanemu techniką komputerową  jako obraz trójwymiarowy, klient ma prawie natychmiastową wizję wymarzonej kuchni.

Zapraszamy do głębszego zapoznania się z treścią naszego serwisu. Na kolejnych stronach odnajdziecie Państwo wiele interesujących informacji na temat wszystkich naszych produktów. Zachęcamy również do częstych odwiedzin, ponieważ za pomocą tego medium chcemy dzielić się z Państwem wszystkimi informacjami i nowościami, jakie pojawiają się w naszej firmie.

 Stanowimy kilku osobowy zespół świetnych fachowców którzy cenią sobie solidność i profesjonalizm. Wykorzystując swoje doświadczenie i śledząc trendy rozwijające się w meblarstwie projektujemy i wykonujemy meble na wymiar.
   Wiemy jak dużo dziś znaczy terminowość, czas realizacji, precyzja oraz estetyka wykonania. Całą tą wiedzę wykorzystujemy w obsłudze naszego klienta, dzięki czemu przez te wszystkie lata zdobyliśmy wielu zadowolonych stałych klientów, którzy polecali nas swoim znajomym.
© 2009 Między Ścianami - Studio projektowo-realizatorskie
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl